Web byl ze sentimentálních důvodů archivován pro další generace.

Protože si prohlížíte pouze záznam webu, přihlašování ani vyhledávání není možné.

Diskuze

Volný pokec. Pro komentáře k závodům či šampionátu prosím použijte jejich příslušné stránky.

Komentáře

Obrázek uživatele venoid_CZ

Kde se bude dát diskutovat k odjetým závodům?
Chtěl jsem jen pogratulovat bednařům z Imoly a omluvit se za krizovky co jsem některých způsobil. Rozhasil se mi FFB a chytat s ním smyky bylo absolutně nemožné.
No a taky by bylo fajn mít možnost se podívat na výsledky z daného závodu.

Obrázek uživatele EnterTheNameHere

Už je k dispozici článek s výsledky, ještě se mi ho nepovedlo smysluplně zobrazit v menu, ale na to přijdu... (dělám většinu věcí bohužel až tady "na ostro" bez vyzkoušení na svém PC)
Příště už to půjde rychle.

Obrázek uživatele venoid_CZ

A taky se budu blbě ptát...ale včera padla zmínka že je únavné vše dokola vysvětlovat což chápu, ale také jsem nevěděl jak to je se svícením. Nikde jsem nenašel zmínku o tom že je závod vypsán jako noční a že se tedy může svítit pořád. A co třeba teď v té mlze? Děkuji za upřesnění a předem se omlouvám jestli to je někde již popsáno

Obrázek uživatele EnterTheNameHere

Neptáš se blbě (což není narážka(-: ), taky mě závod při západu slunce lehce zaskočil.

Nejspíše bych se asi nejprve zeptal, jestli vůbec máte zájem jezdit takto podvečer - jezdit v noci asi nepřipadá v úvahu, leda by o to byl SKUTEČNĚ zájem - takže by to mohlo být pro někoho "zpestření", ikdyž sám bych asi byl pro jezdit za dne (pouze můj názor, neberte ho jako rozhodnutí).
Pro mě osobně nebyl problém vidět např. modrý McLaren (který jsem paradoxně měl i já) beze světel před sebou, ale v zrcátku byl vidět špatně. U rozsvícených vozů jsem neměl problém s bržděním, ale zase jsem spíše jezdil osamoceně a vozy pouštěl před sebe a byly fuč... Takže zkušenosti nám určitě říci - vadilo světlo na některém voze, či vadilo neosvětlené auto?

Rozhodně ale musíme při takovém podvečerním závodě vypnout kosmetické poškození, protože si tím můžeme znesnadnit závod, pokud rozbijeme všechna světla... Na LeMans by nenechali neosvětlené auto na trati...

Ohledně mlhy to zjistím ještě před, už jsem se nad tím zamýšlel, jestli by tam nebylo lepší světla použít.

Obrázek uživatele hocky

pokud by to mohlo něco změnit, tak já nechci jezdit ani při západu nebo východu slunce ani za mlhy. Déšť jsem ještě neviděl jak vypadá, ale asi to taky nebudu chtít. Mám obecně problém orientovat se ve 2D modelu tratí a absoluntě nerozpoznávám bod kdy zatočit a všechny tyhle fičurky mi to ještě ztěžují. Mno ale asi to maj všichni stejný. A co se týče světel tak nechápu co řešíte? Ať si každej svítí kdy chce a jak chce, nebo máme nějaký pravidlo který svícení omezuje, nebo nařizjuje?

Obrázek uživatele EnterTheNameHere

U některých aut (jako McLaren) když svítíč, tak není jasně poznat kdy brzdíš... Proto to pravidlo nesvítit přes den, aby bylo vidět, kdy kdo brzdí bez problému.

Obrázek uživatele venoid_CZ

Pro lidi co neladí vozy http://projectcarssetups.eu/#/bycar
Poslouchat celý závod "smutného" hockyho je fakt zážitek

Obrázek uživatele hocky

tady odtud jsem set měl a stál ještě víc za nic než default. Ale dík Venco.
Tímto se omlouvám zá svoje výlevy během závodu všem zůčastněným, na začátku jsem si chtěl vypnout mikrofon, ale nějak jsem zapoměl, příště už nezapomenu.

Obrázek uživatele venoid_CZ

Nevím jaký jsi zkoušel, ale asi bych doporučoval zkusit nějaký který si lidi chválí...třeba tenhle univerzální http://projectcarssetups.eu/#/viewsetup/279465005
A nebo využít povolenou změnu vozu a vezmi třeba porsche to je podle mě dobrý i bez setu.

Obrázek uživatele Lidumil

ahoj všem, co se světel týká, tak jestli jste si všimli, tak při výjezdu z boxu už na tréninku před závodem, jste měli všichni zapnuté světla. To je tím, že se jelo v podvečer. Hra automaticky světla rozsvítí. Pokud, bude závod v čase mezi 8-18 hodinou světla jsou zhasnutá už při výjezdu z boxu ( pokud není ovšem třeba silný déšť atd.) Omlouvám se tedy za chybu, že jsem to lépe nevysvětlil. Ale bral jsem to podle sebe jako zřejmé. Příště poznamenám přímo v závodu zda se bude svítit nebo ne.
- Ještě jednou omluva. A každopádně děkuji za upozornění.
- Závod který se pojede v patek za počasí FOG bylo odzkoušeno a světla není potřeba zapínat. Ani hra je sama při výjezdu z boxů nerozsvicí. Samozřejmě to poznamenám v závodu.
- Jinak se nesvítí z důvodu, že je potom horší rozpoznat a včas zareagovat, když někdo před někým brzdí. Přání ostatních, není to z hlavy jen mé.
- Pokuď nemáte zájem o noční závod, tak ho mít nebudete. Ale změnu počasí bych uvítal a to i ostatní.

Obrázek uživatele KAFKAsFRIEND

Včera jsme se domlouvali, že dnes po velké ceně by mohl být trénink. Jezdili jsme včera v mlze, ale není tak hustá, že nic nevidíte, naopak auta jsou vidět i bez rozsvícených světel. Jinak jsem si včerejší trénink užil, skvělá atmosféra, skvělý spoluhráči. Safety Car super oživení :-)

Obrázek uživatele Kubajzicek

Safety car neměl chybu :)

Obrázek uživatele KAFKAsFRIEND

Za mně osobně bych noční závod uvítal a déšť jakbysmet :-)

Obrázek uživatele Kubajzicek

Napadlo mě co udělat profily řidičů,jsme soupeři ale jeden o druhém nic nevíme.

Obrázek uživatele EnterTheNameHere

To není špatný nápad... Co by jsi tam napsal?

Obrázek uživatele Kubajzicek

Jméno, věk bydliště a na jakém volantu jezdí nebo jestli má dualshock

Obrázek uživatele olaf273

Zdravím všechny.Považuji za nutné se ještě jednou omluvit za nechtěný kontakt s vozem BMW Z4 v prvním kole včerejšího závodu.Rozhodně jsem nechtěl nikomu zkazit závod.Po povedeném startu a první zatáčce, kdy se mi podařilo zůstat na vnitřku a získat pár pozic jsem byl moc optimistický a věřil,že to vyjde i BMW.Zatáčka mě však vynesla přímo na něj a došlo ke kontaktu.Nemám ze sebe dobrý pocit.

Obrázek uživatele Lidumil

Ahoj. Bohužel to nepůjde. Už od ps3 hrajeme pouze pátky. Proto se i veškeré závody a šampionát dohodl na každý pátek. Někteří se přizpůsobili a někteří s tím neměli problém. Proto když jsem sháněl lidi pro závody, aby nás jezdilo více, jsem všude uváděl, že se jezdí jen v pátek a od kolika hodin. Díky tomu se našlo tolik lidí kolik nás je. Moc se omlouvám, ale pokud v tom má někdo problém, ať už že musí do práce, nebo jiné důvody, tak se nedá nic dělat. Také se tu najdou lidi co se nezúčastní každého závodu. Ale záleží to na tobě.

Obrázek uživatele MILOUS-R1

Maly dotaz. Proč ,vždy někdo zůstane při startu stát .Jak kdyby mu chcipl motor.

Obrázek uživatele Enter_CZE

Mno já osobně moc starty neumím, většinou to udělá dvě tři vteřiny rychlý výjezd a najednou jako by to ztratilo trakci a všichni se přese mne přehrnou, když je kudy. Ale jakmile zajedu v kvalifikaci špatný čas, tak to jo, to se start povede...

Obrázek uživatele KimiKazeSK

Kluci a pozeral už niekto replay z toho posledného závodu? Tuším Venco vravel,že si ho uložil. Rád by som vedel či si tam Selecter zahral s nami kuželky,alebo ho fakt niekto postrčil. Z Enterovho pohladu som zistil,že som mal aj ja kurevské šťastie. Mňa ten rýchlik minul len o pár centimetrov.

Obrázek uživatele Lidumil

Kimi těžko říct no, ale na videu je vidět jak tam vjel jak hulvát. Už se k tomu nebudu vracet, nevím co se tam stalo, a jak psal i Enter, že ty replaye jsou na nic a že něco někomu dokázat je těžké.
- A jak říkal Hocky, že jsem z toho udělal veřejnou záležitost, tak si jen myslím, že jezdit v pěti nebo v šesti by nemělo pro mě význam. A i si myslím že by to nebavilo ani ostatní.
Jsem rád že se našlo tolik lidí, jen prostě to chce trochu opatrnosti a ohleduplnosti.
- akorát se mě drží tak trochu smůla, první závod jsem si blbě zvolil strategii a dopadl jsem špatně :) , druhý závod jsem dostal Error aplikace, a třetí závod tohle. Já si asi nezajezdím :)))

Obrázek uživatele stu.cz

Takže tady jsem pánové připravil videjka z kolizí. První proberu Road America - do Selectora tam nikdo nevrazil a naprosto stejně blbě tam vjel Olaf, který měl ale štěstí že mu Selector vyčistil cestu.
Další je Brans Hatch GP - konečně vím kdo mi ten závod pokakýnkoval.
Videa budou vždy zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLTLcPyLDYbErF0vPykC3sEWa7AB3hEwf9

Obrázek uživatele stu.cz

Odkaz z nějakého důvodu nejde na kliknutí (hází to z5 na tuto stránku) tak ho zkopírujte a vložte. https://www.youtube.com/playlist?list=PLTLcPyLDYbErF0vPykC3sEWa7AB3hEwf9

Obrázek uživatele EnterTheNameHere

Opraveno, díky za upozornění.

Obrázek uživatele stu.cz

Tak alespoň takto:

Obrázek uživatele Enter_CZE

Ta samá situace nahraná z mého replaye:
https://www.youtube.com/watch?v=b89gLvnyQB4

Jediné co tam bylo vidět je ten kouř, čehož jsem si tehdy, když jsem ten replay zkoumal, všimnul - tak hledám kde jsi, najdu jezdce se jménem Stu_CZ, koukám jak jezdíš, a nikde jsem si nevšimnul, že by jsi vyjel ven, tak přehrávám, přehrávám... Až tedy vyberu sebe, dojdu na část kde 100% vím, že jedu za Tebou, no a tam nejsi. Stu_CZ v replayi je někdo jiný a Tebe to tam nejspíše nechalo stát na startu. Fakt nevím co s tím ti krePÍP zase dělali, protože před časem replay fungoval naprosto v pohodě a já se bohužel naivně spoléhal, že se tam zachytí závod tak jak proběhl.

Takhle bych potřeboval to video mít k dispozici dříve a alespoň od 2 lidí, což zase komplikuje to, že to musíte sami dodat, místo abych se na to mrknul u sebe a řekl jo, takhle to bylo, což by bylo nejpohodlnější pro všechny (kromě těch penalizovaných).

Důkazů je teď dost, takže záleží na vás všech, jestli nad tím tentokrát mávneme rukou a necháme to jako to poslední opravdu velké upozornění pro příští závody, kdy už zcela jistě budou padat tresty, nebo jestli chcete vzít za ruční brzdu už teď a nechat padat hlavy.

Obrázek uživatele stu.cz

No je to teda super ten replay. Nicméně bych jen naposledy pohrozil (bububu) a budeme doufat že se budou všichni bát do někoho takhle vrazit. Na BH to byl sice malý ale pro mě existenční ťukanec. Ale hlavy bych zatím nechal na krku. ;-)

Obrázek uživatele KAFKAsFRIEND

U té Road America, já tam nevidím Entera, který jel za mnou, hned po té mele. Je to start, jestli se nemýlím.

Obrázek uživatele Lidumil

Děkuji za video. Doufejme, že tohle a ani nic podobného se nestane nikomu z nás.

Obrázek uživatele Lidumil

Tak když už start a první zatáčky proběhli v pořádku, tak po prvním kole se mi z auta stala totální neovladatelná střela. Tím se chci i omluvit za nějaký ťukanec. Když jezdím z Ai, tak klid po celou dobu závodu, kvalifikace a celý trénink absolutně v pořádku. Opravdu už jen doufám v ASSETTO. Project Cars není špatná hra, jen se nedá hrát. Nikdy nikdo neví co se stane :-))))

Obrázek uživatele Lidumil

Jinak děkuji za klid při startu a v prvních zatáčkách. Je vidět, že jsme si to všichni vzali k srdci. Díky

Obrázek uživatele Kubajzicek

Ahoj závodníci.Dostal jsem s Redbulem nápad,našel jsem že v Praze je herna Rcade se simulátory.ja jí teda osobně neznám ale na Facebooku mají fotky a vypadá to tak fakt luxusně. No a s redbulem jsme dostali nápad že bychom mohli udělat akci a zajít tam ve více lidech. Co vy na to?

Obrázek uživatele KAFKAsFRIEND

Vypadá to dobře, abych potom PS4 simulátory nepřestal hrát :-)

Obrázek uživatele hocky

PS4 nemá žádné simulátory, jsou to jen nedokončené hry.

Obrázek uživatele Enter_CZE

+1

Obrázek uživatele stu.cz

To bych radši na motokáry :-)

Obrázek uživatele Kubajzicek

Můžeme klidně taky ;)

Obrázek uživatele hocky

Mohl by mi někdo poradit nebo mě kopnout? Kde najdu kalendář championatu nebo kolik pojedeme závodů kdy který atak dále, nějak se tu v tom ztrácim.

Obrázek uživatele MILOUS-R1

Čus. Vrchni lišta kliknout na project car champion 2016 zobrazí se ti všechny zavody.

Obrázek uživatele hocky

díky

Obrázek uživatele MihuLuka22

Má tu niekto f1 2015?

Obrázek uživatele KimiKazeSK

MihuLuka ja ju mám,ale len na pc.

Obrázek uživatele KAFKAsFRIEND

Chtěl bych poděkovat všem za účast. Sešli se super jezdci a každý týden jsem se těšil na závody. Někdy to šlo lépe někdy hůře, ale každý souboj byla adrenalinová chvilka s bušením srdce, které málem vyskočilo, když získaná pozice byla znovu dobývána, expertem v mém případě na toto byl STU (díky za to).

Oceňuji, že závody nebyly ve stylu destruction derby (strkanice byly, ale zvládli jsme si to obhájit). Díky za ohleduplnost, fair play a komunikaci. Kdyby se nám podařilo sehnat další jezdce a doplnit pole, bylo by to super.

Obrovský dík patří Enterovi, jeho komentáře, práce s výsledky a záznamy byly nad očekávání a na komentáře jsem se vždycky těšil. Nesmírně to obohatilo šampionát, fakt klobouk dolů brácho! Doufám, že v tom budeš pokračovat.

Tak uvidíme co přinese další pátek, mějte se krásně.

PS: jsem zvědavý na Asseto Corsa, Chlebajz to zkoušel na PC a prý je to nadějné, tak uvidíme na konci prázdnin

Obrázek uživatele KimiKazeSK

Tiež chcem poďakovať za výborný šampík všetkím zúčastnením.
Velká poklona organizátorom Lidumilovy a Entrovy,že to takto dali dokopy.
Trochu škoda,že to michal a mihuluka nedokončili a že chlebajz nebol od začiatku.
Som rád že to nebolo destruction derby a aj keď to sem tam ''zaškrípalo" to proste k závodom patrí.
Dúfam,že si čoskoro zopakujeme podobný šampionát.Myslím že partia sa na to zišla vynikajúca.
PS:U mňa je najvačší víťaz Enter a jeho pozávodné reporty. Tie sú proste bombové IMAGE(http://www.pic4ever.com/images/13.gif)

Obrázek uživatele MihuLuka22

Plánuje niekto kupovať F1 2016?

Obrázek uživatele Lidumil

Já určitě ne.. po f1 2015 to nechci raději ani vidět.

Obrázek uživatele KAFKAsFRIEND

Pokud F1 2016 překoná chyby 2015 proč ne? Hlavně grafika pokulhávala a rychlost pohybu se nedala srovnat s Project Cars.

Obrázek uživatele EnterTheNameHere

Za mne omezenost pestrosti (jen formule), čímž cena/obsah zůstává vysoko, např. oproti ACorsa. Až zlevní o 3/4 možná q-:

Obrázek uživatele Chlebajz

Kluci nechcete zajezdit GT3 2h Spa? Jedou na onlinearene a je 8 míst ještě. Když bysme doplnili lobby mohl by to být dobrý závod. http://www.onlinearena.cz/tournament/onetournament?idTournament=904

Stránky