Web byl ze sentimentálních důvodů archivován pro další generace.

Protože si prohlížíte pouze záznam webu, přihlašování ani vyhledávání není možné.

Vánoce 2016

Zdravíčko vespolek!

K poslednímu závodu šampionátu se vrátíme až v novém roce, takže zbývá otázka: co o svátcích?

Někteří si přáli přestávku, jiní by rádi něco speciálního a někomu by prostě stačilo si zajezdit. Project CARS nám bohužel k Vánocům žádný dárek v podobě opravy chyb či lepší možnosti nastavení nepřinese, Assetto Corsa zase nenabídne ani o trošku soukromí navíc (private lobby). Něco speciálního by se dalo vymyslet, jako závody mistrů - na jedno kolo se utkají dva jezdci se stejnými vozy, výherce získá bod, nakonec by se mohly jet vyřazovací závody... Problém je v tom, že to nejde jednoduše provést. Např. nejde jen koukat (spectate), aby se ten co zrovna není na řadě, mohl dívat na přenost na YouTube a fandit, takže by brzy přišla nuda. Zorganizovat něco takového by byla noční můra...

Nic speciálního pro Vás bohužel tak nemám. Žádný plán na závodění není. Přeji Vám tak alespoň co nejvíce radosti, veselí či tepla domova, ať už slavíte šťastné a veselé Vánoce, Kwanzu, Chanuku nebo třeba Den Velkého třesku. Pozor na kosti nebo ryby plovoucí na boku s kalnýma očima, ať se zase brzy shledáme na závodní trati(-;

Závodní den č. 7, Hockenheimring [DTM Championship]

Zdravíčko vespolek u dalšího pozdního zpravodajství ze světa DTM závodů - pozdě, ale přeci!

Závodní den č. 5, Donington Park [DTM Championship]

Hodně zdraví všem fanouškům motoristického sportu dnes přejeme ze země Brexitu, kam jsme se přesunuli na pátý závodní den našeho šampionátu!

Chcete druhý sprint startovat z pevného startu (ze startovních pozic) nebo letmého startu (z rozjetého vláčku)? (přečtěte si nejdříve první komentář)

Jsem radši pro pevný start (ze startovních pozic)
8% (1 hlas)
Jsem radši pro letmý start (z rozjetého vláčku)
67% (8 hlasů)
Nevadí mi ani jedno, podřídím se většině
25% (3 hlasy)
Celkem hlasů: 12

Závodní den č. 2, Brno (DTM Championship)

Zdravíčko vespolek z Brna!

Závod č. 1, Bathurst (DTM Championship)

Zdravíčko vespolek!

Léto uteklo jako voda, vodu nahradilo motoristické šílenství, a tak se na nás místo vody valí druhý šampionát letošního roku! V prvním šampionátu jsme viděli na tratích létat vozy třídy GT3. Co si na nás vedení šampionátu přichystalo tentokrát?

DTM Championship - Info

Závod č.11

Zastávka v boxech už není povinná!

Stránky