Web byl ze sentimentálních důvodů archivován pro další generace.

Protože si prohlížíte pouze záznam webu, přihlašování ani vyhledávání není možné.

Championship 2016

Závod č.15, Watkins Glen

Poslední závod šampionátu Project CARS 2016 nás zavedl na Watkins Glen. Fanoušci NASCARu (či pamětníci Formule 1) jsou s tímto okruhem jistě dobře seznámeni. Pro ty ostatní si okruh krátce představíme... Co je tedy speciálního na trati, která je jednou z pouhých 2 nekulatých tratí, na kterou NASCAR cup zavítá? (na tu druhou se podíváme už tento pátek - Sonoma Raceway) Jako většina tratí s historií, i Watkins Glen začínal jako okruh na veřejných komunikacích, než, jak tomu u tratí s historií bývá, došlo k úmrtí diváka. Roku 1956 tak vznikl uzavřený okruh.

8. - Velká cena Belgie (jen výsledky, F1 2016)

Velká cena Belgie

Trať: Circuit de Spa-Francorchamps


Závod č.14, Sakkito

Zdravím vás ze země vycházejícího slunce Nipponu, z dějiště 14. závodu šampionátu, z tratě Sakkito. Pokud se vám trať zdá nějak povědomá, tak to se vám jen zdá... Že vypadá jako starší verze jisté trati? Nesmysl, tam přeci nebyla vlásenka. A ruské kolo taky stojí jinde... Tolik od právních zástupců jisté společnosti, my ostatní ale v trati jistě poznaváme známou Suzuka Sākitto (Sākitto je v překladu okruh). Už od 50tých let minulého století si Soichiro Honda snil o vlastní trati, když teprve vedl svůj motocyklový podnik k úspěchu.

Závod č.13, Brno

Vítejte! Již po třinácté se vám hlásíme ze závodu šampionátu Project CARS 2016. Tentokráte to nemáme daleko, jelikož dějiště dnešního závodu je - Brněnský Masarikův okruh. Historie Masarikova okruhu, pojmenovaného po našem prvním prezidentovi (něco, o čem si současný a předchozí mohou nechat zdát), sahá už do roku 1930, kdy se zde jela první Velká Cena. Cestovatel v čase by ale tehdejší okruh nepoznal, neboť - jak bylo tou dobou běžné - závodilo se na veřejných komunikacích. Okruh tehdy měřil přes 29 km. Po (2.

Závod č.12, Oschersleben

Zdravíčko vespolek! Dva nejtěžší závody letošní sezóny jsou za námi. Jeden se jel na trati v Oschels... Ochse... Ochel... dějišti dvanáctého závodu našeho šampionátu Project CARS 2016 a druhý se samozřejmě jel v Le Mans na trati de la Sarthe.

Závod č.11, Hockenheimring

Vítám vás u lehce pozdní reportáže ze závodu z Hockenheimringu. Pozdržení způsobilo jednak okamžité přesunutí na dějiště závodu Le Mans, kde jsme si vyzkoušeli lehký vytrvalostní závod, ale i nevídaná situace, která v pátečním závodě nastala. Jak tedy pátek proběhl?

Závod č.10, Zolder

Zdravím vás z Belgického města Zolderu, kam jsme se společně se Šampionátem tento týden přesunuli. Zolder je trať s historií - založena roku 1963, 10 krát hostila mistrovství Formule 1 jako Velká cena Belgie, než úmrtí Gillese Villeneuvea při kvalifikaci roku 1982 zadalo podnět pro přesunutí na v té době už modernější a bezpečnější trať ve Spa-Francorchamps. My se ale bát nemusíme, Zolder je dnes trať vyhovující všem bezpečnostním požadavkům a žádní křečci nepřišli během závodu o život.

Podrobné žebříčky (PCARS Championship 2016)

Podrobné žebříčky PCARS Championship 2016

Závod č. 9, Bugatti

Vítejte u přímého přenosu devátého závodu Project CARS Championship 2016! Závod se koná na francouzském okruhu Le Mans Bugatti, menším bratříčkovi (4.27 km) toho známějšího okruhu 24 hodin Le Mans (13.7 km), který ale co do náročnosti na přesnost jízdy nijak nezaostává a pěkně naše jezdce prověří. Přenos začíná od 20:00, kdy začíná volný trénink. Ve 21:30 potom startuje kvalifikace.

Závod č. 8, Monza

Zdravím z dění osmého závodu šampionátu z Monzy. Dvě velké události byly dnes k vidění - jednou z nich je stanovení rekordu 16ti jezdců na startovních pozicích! Poprvé jsme tak "vyprodali" všechna místa - a za to lze děkovat jen a jen vám, že i přes občasné problémy máte stále zájem závodit, čímž vám všem skládám poklonu. Nezapomeňte se tak ale raději před závodem vždy včas přihlásit, abychom pro vás měli připravené místo(-;

Stránky